Artur Sieklicki

Od 14 lat Artur Sieklicki jest związany ze sprzedażą oraz zarządzaniem zespołem sprzedaży, głównie w branży FMCG. Prowadzi szkolenia w zakresie szeroko pojętej sprzedaży, modeli i taktyk negocjacyjnych, właściwym reagowaniu na obiekcje oraz umiejętności komunikacji i tworzenia relacji z elementami NLP.

Doświadczenie zdobywał jako logistyk, Account Manager oraz Key Account Manager w międzynarodowej korporacji Procter&Gamble. Następnie z ramienia firmy P&G przeszedł do firmy MS Services na stanowisko Regionalnego Dyrektora Sprzedaży. Jest absolwentem Szkoły Trenerów Cognitus i rozwijając własne kompetencje, obecnie uczestniczy w kolejnej edycji Szkoły Trenerów Administracji i Biznesu w zaawansowanym kursie Trenerskim – „Jak uczyć Zarządzania Godnościowego”.

Doświadczenie zdobyte podczas trudnych negocjacji wykorzystuje do dzisiaj w pracy trenerskiej, dzieląc się nim z Uczestnikami szkoleń. Jest otwarty na pracę z nowymi narzędziami, wykorzystując nowatorskie podejście, entuzjazm i dynamizm w działaniu. Często poszukuje nieszablonowych rozwiązań, inspirując Uczestników do rozwoju i kreatywnego myślenia.